Олексій Кузнєцов: «Країна має об’єднатися навколо допомоги Херсонщині!»

Олексій Кузнєцов: «Країна має об’єднатися навколо допомоги Херсонщині!»

Олексій Кузнєцов: «Країна має об’єднатися навколо допомоги Херсонщині!»

Голова Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Олексій Кузнєцов прокоментував підрив російськими військовими дамби Каховської ГЕС та розповів про допомогу постраждалому регіону.

«Ця техногенна катастрофа вже має страшні наслідки для нашої країни. Загинули люди, загинули тварини, зруйновані будинки. Через затоплені населені пункти маємо нову хвилю внутрішніх переселенців – люди, які втратили будинки і, на щастя, залишилися живі, тепер вимушені переміщатися в інші регіони країни.

І ті люди, які зараз евакуюються, і ті люди, які поки залишаються у небезпечних районах Херсонщини, потребують нашої підтримки та допомоги. Країна має об’єднатися навколо потреб Херсонщини!» - наголосив Олексій Кузнєцов.

Депутати від «Слуги Народу» Луганщини не залишились осторонь трагедії мешканців Херсонщини. За ініціативи народного депутата Олексія Кузнєцова ведеться робота з підготовки тимчасового житла для постраждалих людей, які вимушені покинути рідні домівки, та виділення пального для двигунів моторних човнів.

«Першочергово необхідно продовжувати активні пошукові та евакуаційні роботи у затоплених водою населених пунктах. Зараз шукаю можливості допомагати паливом для рятівників, які на човнах допомагають евакуюватися людям у безпечні регіони.

Друге важливе питання – де розселяти людей, які покинули свої домівки? Наразі вже досягнуто домовленостей про прийом та розміщення постраждалих осіб у місті Дніпро у приміщенні шелтеру для ВПО. Робота з організації допомоги мешканцям Херсонської області триває», - розповів Олексій Кузнєцов.

ƤƦ

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:45
125
Немає коментарів. Ваш буде першим!