Лариса Кульбач: «Допомагати ЗСУ – мій громадянський обов’язок»

Лариса Кульбач: «Допомагати ЗСУ – мій громадянський обов’язок»

Лариса Кульбач: «Допомагати ЗСУ – мій громадянський обов’язок»

Депутатка Кремінської міської ради від «Слуги Народу» Лариса Кульбач з перших днів повномасштабної війни робить максимум, аби не лише підтримати цивільних, що постраждали від війни, але й надати необхідну допомогу захисникам.

Йдеться про передачу медичних препаратів та витратних матеріалів, організацію евакуації поранених із прифронтових міст у медичні заклади в тилу країни, проведення хірургічних операцій, реабілітації військових тощо.

«Разом із командою лікарів Кремінської багатопрофільної лікарні працюємо кожен день, віримо й чекаємо на перемогу. А щоб це очікування було корисним, допомагаємо нашим військовим», – розповіла Лариса Кульбач.

Депутатка зазначила, що намагається допомогти кожному військовому, хто до неї звертається. Багато звернень отримує з тих напрямків, де йдуть активні бойові дії.

«Зверталися хлопці з Бахмутського, Авдіївського, Кремінського та інших напрямків. Усе, що можу, роблю для них. Вважаю, допомагати ЗСУ – мій громадянський обов’язок, як і кожного українця», – наголосила Лариса Кульбач. 

Нагадаємо, Лариса Кульбач налагодила дистанційне консультування лікарями мешканців Кремінської громади, що постраждали внаслідок збройної агресії рф, та внутрішньо переміщених осіб з інших регіонів. Також за її сприяння ВПО безплатно отримують необхідні їм ліки, окуляри тощо.

За свою діяльність Лариса отримала подяку одразу від декількох організацій. Команда Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» пишається депутаткою та бажає Ларисі подальшої плідної діяльності на благо нашої держави.


ƤƦ

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:15
149
Немає коментарів. Ваш буде першим!