Андрій Сімонов: "Підприємці продовжують працювати та готуються відбудовувати країну"

Андрій Сімонов: "Підприємці продовжують працювати та готуються відбудовувати країну"

Андрій Сімонов: "Підприємці продовжують працювати та готуються відбудовувати країну"

Громадська організація «Кремінська бізнес-асоціація» має великий досвід у співпраці з органами влади та іншими громадськими організаціями. 

Так, у 2019 році організація ініціювала створення мережі центрів підтримки бізнесу у Луганській області, до якої ввійшло 18 НГО (неурядові громадські організації). Мережа надавала якісну та повну консультаційну підтримку малому та середньому бізнесу, а також представляла інтереси підприємців в органах місцевої влади.

Для підвищення кваліфікації консультантів у 2020 році була започаткована «Школа радників малого бізнесу», що включала формування затребуваних послуг через підвищення кваліфікації, розробку та запуск інформаційної системи для автоматизації та контролю бізнес-процесів.

На жаль, 24 лютого 2022 року розпочались бойові дії, в результаті яких багато НГО, в тому числі і члени Мережі, були вимушені перебратись в безпечні регіони України. Багато підприємців також виїхали в безпечні місця, але їм недостатньо інформаційної та консультативної допомоги.

Наразі Кремінська бізнес-асоціація відновлює мережу Центрів підтримки підприємництва на базі своєї структури в рамках проекту «Україна та Європа: лідерство приватного сектора у фасилітації термінової допомоги і відновлення економіки України та солідарна Європейська підтримка». 

У березні та квітні вже проведено 2 цикли тренінгів: «Фандрайзінг для МСБ», «Складання бізнес-плану» та «Від ідеї - до бізнесу». В цих тренінгах взяли участь 40 підприємців. Крім того, підприємцям доступні консультації зі складання бізнес-планів та заявок на отримання фінансування.

Тренінгові заходи, наставництво та консультації щодо залучення фінансування стали можливими завдяки підтримці Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Голова бізнес-асоціації Андрій Симонов розповідає, що наразі вони проводять цикл тренінгів «Підприємництво та розвиток бізнес-навичок», який адмініструє ТОВ «Європейська технічна допомога» за підтримки Програми розвитку ООН.

- З цією метою вже відвідали 5 міст: Вознесенськ, Вінницю, Дніпро, Полтаву та Ромни. У кожному місті ми зустрічалися з активними та зацікавленими учасниками, які готові розвивати бізнес-навички та реалізовувати свої ідеї. Наша команда допомагала учасникам формувати бізнес-ідеї, розраховувати фінансову частину та презентувати бізнес-моделі. Ми були приємно здивовані розмаїттям та оригінальністю пропозицій у сфері кондитерського та швейного виробництва, консалтингових послуг, громадського харчування, дитячих розважальних центрів та багатьох інших напрямків. Дуже вдячні всім учасникам за їхню активність, захоплення та креативність і впевнені, що вони зможуть досягти успіху у розвитку своїх планів та проектів.Попереду нас чекають ще п’ять міст: Ніжин, Львів, Ужгород, а також повторне відвідування Вінниці та Дніпра. З нетерпiнням чекаємо на нових учасникiв та новi виклики!
  • Адже війна неодмінно закінчиться і нам треба буде відбудовувати та розвивати країну.
  • Тож підприємці наполегливо готуються до того, аби бути в перших рядах розбудовників.

Підготувала Ганна ПАЛАМАРЮК.

Вихід цього матеріалу став можливим завдяки фінансовій підтримці Програми з допомоги та розвитку українських медіа (Ukrainian Media Aid and Development Program), частково профінансованій Міністерством закордонних справ Швеції (Swedish Ministry for Foreign Affairs).

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:15
175
Немає коментарів. Ваш буде першим!