Наше медіа рятують донорські кошти

Наше медіа рятують донорські кошти

Наше медіа рятують донорські кошти

Після 24 лютого, коли вихід друкованої версії газети «Кремінщина» припинився, редакція зосередилася на роботі свого сайту та сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Відтоді ми втратили всі джерела фінансування, але намагалися завжди залишатися на зв’язку зі своїми читачами та інформувати їх про актуальні події з життя Кремінської громади. Коштів, які залишалися на рахунках, вистачило буквально на декілька місяців – на них співробітникам редакції було виплачено зарплату. 

(Будівля редакції, листопад 2021 року)

А далі робота продовжувалася на волонтерських засадах, бо ми знали, що зараз «Кремінщині» просто не можна замовкати. Тож потроху наповнювали сайт та сторінку у Фейсбуці, подаючи максимально цікавий і корисний контент. 

І першими нам на допомогу прийшли колеги з Української асоціації медіабізнесу.

Від самого початку повномасштабної війни УАМБ взаємодіє з українськими компаніями та міжнародними фондами, які надають фінансову підтримку українським медіа, зокрема, локальним. Кошти виділяються, здебільшого, на виплату заробітної плати працівникам редакцій та придбання необхідної техніки. Це дозволяє виданням триматися на плаву, бути корисними для своєї аудиторії та просто підтримувати моральний дух людей. Адже війна стала справжнім викликом для всіх.

УАМБ допомагає «Кремінщині» фактично протягом всього кризового періоду. Так, наприклад, у березні 2023 року Українська асоціація медіа бізнесу надала нашій редакції екстрену фінансову допомогу для оплати праці журналістів та інших працівників, залучених у випуск медіа. Проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Програми з допомоги та розвитку українських медіа (Ukrainian Media Aid and Development Program), частково профінансованій Міністерством закордонних справ Швеції (Swedish Ministry for Foreign Affairs). Завдяки виділеним коштам протягом березня на веб-порталі «Кремінщина» та нашій сторінці у Фейсбуці ми публікували цікаві матеріали про історії земляків-переселенців, які надихають, подавали новини культури та спорту Кремінської громади, знаходили для внутрішньо переміщених осіб інформацію про гуманітарну допомогу, ділилися можливостями щодо отримання соціальної, психологічної та інших видів підтримки. 

Ми безмежно вдячні УАМБ та партнерам організації за довіру і таку необхідну допомогу! Для нас дуже важливо не припиняти свою діяльність та бути потрібними. Дякуємо також за слушні поради та рекомендації з розвитку нашого цифрового медіа. Разом ми все витримаємо!

Яна Величко, редакторка. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
23:30
145
Немає коментарів. Ваш буде першим!