Олена Драголюбова: «Війна змінила мене і надихнула на вірші»

Олена Драголюбова: «Війна змінила мене і надихнула на вірші»

Олена Драголюбова: «Війна змінила мене і надихнула на вірші»

На поетичному небосхилі Кремінної засяяла нова зірка. З поетесою газету познайомила Кремінська бібліотека. 

Кремінянка Олена Драголюбова - творча й обдарована, прекрасно малює, пише вірші. Напередодні Всесвітнього дня поезії працівники Кремінської бібліотеки поспілкуватися з Оленою, запитали, як вона почала писати вірші, хто або що її надихає на творчість?

- Поезія мене цікавила з дитинства. Коли я була маленька, матуся часто читала мені книжечки з дитячими віршиками. Вірші легше запам'ятовувалися, ніж сухі тексти (мабуть, саме через риму), багато з них я пам'ятаю досі. А от свій перший вірш я написала в 11 років, він називався «Мама» і його навіть надрукували у шкільній газеті з нагоди 8 Березня. Все шкільне та студентське життя я писала сценарії до свят, перероблювала слова пісень, щось римувала. А от вірші не писала багато років. Декілька років тому до мене прийшла муза. Але все, що я писала, я писала для душі - не на показ. І знову настали довгі роки тиші, аж до самого 24 лютого 2022 року...

Війна - це час змін, час трансформації. Саме у цей період усередині мене щось змінилося, перебування в чужій країні та туга за рідним домом також вплинули. Я не хочу мовчати про те, що мене турбує, про рідних, знаоймих і незнайомих - про кожного. Мені здається, що хоча б один з моїх віршів відгукнеться у вашій душі. Принаймні, мені б цього дуже хотілося.


Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:20
180
Немає коментарів. Ваш буде першим!