Масштабні ремонти з підготовки кремінських закладів освіти до нового навчального року завершуються

Масштабні ремонти з підготовки кремінських закладів освіти до нового навчального року завершуються

Масштабні ремонти з підготовки кремінських закладів освіти до нового навчального року завершуються

14 серпня голова Кремінської РДА Олег Клименчуков разом із начальником відділу освіти Людмилою Петрусенко та фахівцями будівельних організацій ретельно оглянули міські об’єкти будівництва та ремонту сфери освіти.

Про це повідомляє Кремінська районна державна адміністрація.

У Кремінській ЗОШ №4 завершений ремонт покрівлі спортивної зали, навчальних кабінетів. Внутрішні туалети облаштовані відповідно до вимог європейського рівня, у тому числі створені умови для дітей з особливими потребами. Відповідно до існуючих світових вимог, капітально відремонтоване приміщення інклюзивно-ресурсної кімнати.

У Кремінській школі-гімназії завершується капітальний ремонт даху та відмостки будівлі, демонтаж та монтаж покрівлі складських приміщень.

У НВК «Кремінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 – ЗДО» завершується капітальний ремонт харчоблоку до вимог HACCP. В приміщеннях на нове змінили старе кахельне покриття, встановили сучасне сантехнічне обладнання, а також замінили стару електрику та систему вентиляції. Також завершуються капітальний ремонт кабінету англійської мови. Створені умови для розміщення в ньому сучасного технічного і цифрового обладнання. Закінчуються роботи з установки вікон у будівлі закладу.

У Кремінській ЗОШ №1 завершенні роботи з утеплення будівлі школи.

У Кремінській ЗОШ №2 завершується зовнішнє утеплення будівлі бібліотеки. Ведеться установка водовідливів.

Окрім цього, по периметру дошкільного навчального закладу «Малятко» Кремінської міської ради установлено нову огорожу.

Користуючись нагодою, Олег Клименчуков передав до міських шкіл, будинку дитячої творчості, інклюзивно-ресурсного центру безконтактні інфрачервоні термометри, які отримав район в рамках програми ООН з відновлення і розбудови миру (UN RPP).

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:50
297
Немає коментарів. Ваш буде першим!