Порадник для ВПО

Тут ви знайдете корисну для внутрішньо переміщених осіб інформацію з юридичних, гуманітарних, соціальних, психологічних та інших питань.

Згідно з урядовою постановою, пенсіонерам, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ «Ощадбанк», термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.

207
0

У КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради повідомляють контактні номери телефонів сімейних лікарів.

159
0

Фахівці служби зайнятості проводять консультації внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу через активні бойові дії та мають намір знайти роботу за місцем свого тимчасового проживання.

484
0

Відтепер на порталі Дія (https://diia.gov.ua/) доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми.

521
0

Перелік вакансій надали у Луганському обласному центрі зайнятості:

662
0

Батькам дітей, котрі повертаються з-за кордону, варто знати певні особливості зарахування їх до школи, про що інформує МОН.

341
0

По Україні зараз працюють центри з 11 міст Луганської області, де наші земляки-ВПО можуть отримати усю необхідну допомогу та послуги: від продуктових наборів до безкоштовних консультацій фахівців.

2045
0

Роз’яснення щодо оформлення першого паспорта громадянина України дітям, які досягли 14-річного віку під час проживання на тимчасово окупованих територіях, надали в Державній міграційній службі України.

96
0

На період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена.

116
0

Для отримання виплат на відбудову житла українці мають оформити цифрову картку єВідновлення. Відтепер це можна зробити й у мобільному застосунку Ощадбанку, повідомляє пресслужба фінустанови.

175
0

Батьки дітей, які мають тяжкі захворювання, можуть безкоштовно отримати ліки проти багатьох хвороб, зокрема онкологічних та онкогематологічних захворювань.

У Міністерстві охорони здоров'я оприлюднили перелік безоплатних ліків.

182
0

З таким запитанням до працівників соцзахисту часто звертаються вимушені переселенці.

172
0

В Україні триває повномасштабна війна. Виття сирен і звуки вибухів сильно лякають дітей. До редакції надійшов лист від читачки Олени з Кремінної. Вони з 5-річною донькою проживають у Дніпрі, яке відзначається частими повітряними тривогами та піддається ракетним обстрілам. «Останнім часом дитина боїться лягати спати, засинає і спить погано, але вдень весела. Коли чутно «прильоти» або навіть просто реве сирена — то плаче і тремтить», — написала Олена, — Допоможіть, як мені зарадити дитині».

241
0

Багато українців, яким довелося терміново евакуйовуватися із територій бойових дій, втратили свої документи.

153
0
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 25