Порадник для ВПО

25 травня, відповідно до наказу Мінекономіки від 11 квітня 2023 року № 2040, майже вдвічі збільшено перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер на навчання.

50
0

Внутрішньо переміщені особи та ветерани мають можливість отримати документ, який надає їм право безоплатно пройти навчання у закладах освіти за затвердженим переліком професій і спеціальностей.

Про це  повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

88
0

Уже майже рік діє експериментальний проект, реалізований Державною міграційною службою, щодо одночасного оформлення, обміну паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон.

37
0

Щоб виправити описки, можна звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) з документами – своїми та своїх родичів, щоб підтвердити родинні зв’язки.

38
0

Відсьогодні всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

37
0
Instagram