Як оформити цифрову картку єВідновлення для компенсації за зруйноване житло в Ощадбанку

Для отримання виплат на відбудову житла українці мають оформити цифрову картку єВідновлення. Відтепер це можна зробити й у мобільному застосунку Ощадбанку, повідомляє пресслужба фінустанови.

Щоб відкрити картку й отримати допомогу, слід виконати такі дії:

Повідомити про пошкоджене майно у застосунку/на порталі Дія, якщо раніше цього не зробили.У застосунку «Мобільний Ощад» вибрати розділ «Замовити картку».Серед переліку доступних карток вибрати єВідновлення. Підтвердити замовлення.Подати заявку на отримання виплати у застосунку Дія: Послуги – єВідновлення – Надіслати заяву про виплату.Дозволити огляд майна комісією місцевої влади для встановлення суми виплати.Дочекатися в Дії сповіщення про рішення комісії.Отримати допомогу на картку єВідновлення.Згідно з умовами програми кошти, які надаються на відновлення пошкодженого житла, можна витратити виключно на придбання будівельних матеріалів, а також послуг підрядників, які є учасниками програми.

Максимальна сума компенсації становить 200 тисяч гривень. Гроші необхідно використати протягом 12 місяців з дня їх отримання.

Важливо. Відповідно до умов програми житло має підлягати відновленню і знаходитись на деокупованій території, де не ведуться активні бойові дії.

107
Немає коментарів. Ваш буде першим!