ВПО можуть взяти доступний кредит на житло в рамках програми «єОселя». Дізнайтеся умови

Стартував новий етап програми доступної іпотеки на житло «єОселя».

1 серпня набули чинності ухвалені Урядом зміни до Постанови КМУ №856. Відтепер подати заявку на участь в програмі можуть ветерани війни, учасники бойових дій, ВПО та громадяни, які не мають власного житла, більшого за нормативну площу.

Крім того, за новими умовами кредит на житло під 7% можуть отримати:

— ветерани війни та члени їх сімей; учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, а також сім’ї загиблих (померлих) захисників і захисниць України;

— внутрішньо переміщені особи;

— інші громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості або у власності яких менше, ніж 52,5 кв. метра для сім’ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. метр – на кожного наступного члена сім’ї.

Програма орієнтована на первинний ринок нерухомості, аби досягти максимального мультиплікативного ефекту для зростання економіки країни. Придбати квартиру можна буде лише в будинку не старшому трьох років або такому, що зводиться.

Квартиру можна обрати за такими параметрами:

— у будинку не старшому трьох років;

— у будинку, що зводиться акредитованим банком-партнером забудовником (перелік доступний на сайтах банків).

Вимоги щодо нормативної площі та граничної вартості при цьому зберігаються: не більше 52,5 кв. м на одного плюс 21 кв. м. на кожного наступного члена сім'ї.

Умови участі в єОселі для військовослужбовців, силовиків, медиків, педагогів та науковців при цьому залишаються незмінними. Вони можуть отримати пільгову іпотеку під 3% річних.

Наразі в програмі беруть участь 5 банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк та Sky Bank. Від початку роботи єОселі вони видали понад 3 млрд грн кредитів. Завдяки цьому більш, ніж 2,2 тисячі українських родин вже придбали власне житло.

Подати заявку на участь у програмі можна на платформі Дія https://diia.gov.ua/services/yeoselya

223
14:42 (відредаговано)

Програма “єОселя” стала забезпечувати можливість більшій кількості людей отримати кредит на житло. Однозначно потрібно скористатись пропозицією і шукати відповідну квартиру, яка підходить до умов отримання іпотеки. Адже іпотека надає переваги: витрати на тривалий термін, заощадити (вартість житло кожного року зростає), внести мінімальний перший внесок.