Статті

Лонгріди

Двадцять років тому, 13 січня 2001 року, у газеті «Кремінщина» вийшла стаття, присвячена першій дитині, яка народилася у 2001 році і відкрила нове століття і нове тисячоліття

72
0

Вразили її вірші. І хотілося дізнатися, звідки оце тонке відчуття слова, глибина думки, соковитість мови? Спитала. – Мабуть, це народилося разом зі мною. Коли виросла, то зрозуміла, що вже в дитинстві світ бачила картинками, образами і певним набором слів. Це було дивно. Ну ось, здавалося б, звичайні слова, а який образний ряд випливає з них! І тоді народжуються вірші. Так і діти. Просто діти, а там – цілий світ! Діти – це вірші, тільки фізичного плану. Своїм світом вони вчать нас, дорослих.

Автор — Ганна Паламарюк.

68
0

Незабаром свій 70-річний ювілей відзначатиме знана і шанована у Кремінній та далеко за її межами людина, Лікар в великої літери — Анатолій Антонович Висоцький.

130
0

Согласно приказа Министерства Угольной промышленности Украины № 81 от 9 марта 2000 года шахта Кременная ордена Трудового Красного Знамени была приговорена к закрытию. Уже в мае месяце на шахту приехали руководители «Укруглереструктизация» (организация по ликвидации шахт) и начались работы по ликвидации предприятия.

224
0

В Україні триває повномасштабна війна. Виття сирен і звуки вибухів сильно лякають дітей. До редакції надійшов лист від читачки Олени з Кремінної. Вони з 5-річною донькою проживають у Дніпрі, яке відзначається частими повітряними тривогами та піддається ракетним обстрілам. «Останнім часом дитина боїться лягати спати, засинає і спить погано, але вдень весела. Коли чутно «прильоти» або навіть просто реве сирена — то плаче і тремтить», — написала Олена, — Допоможіть, як мені зарадити дитині».

236
0

З початку року Державна служба зайнятості активно пропонує людям підвищити свій фаховий рівень – безкоштовно отримати ваучер на навчання, щоб мати більше шансів знайти роботу. Але яку професію обрати, щоб не залишитися без роботи з «корочкою» на руках? Топ найпопулярніших професій на ринку праці у 2023 році відшукувала газета «Кремінщина».

264
0

Навчання, тренування, спортивні досягнення, участь у чемпіонатах світу, Європи, членство у збірній України з важкої атлетики і звання майстра спорту міжнародного класу – все те у Костянтина Селіванова було «до»… Останній чемпіонат Європи в Албанії для нього, як спортсмена, відбувся у 2013 році.

166
0

Тренер-викладач з боксу Кремінської ДЮСШ, підприємець з деревообробки, керівник фермерського господарства «Кремінські сади», власник п’яти дипломів про освіту в різних галузях — технікуму лісового господарства імені Докучаєва, Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму, Київського національного університету будівництва і архітектури, педагогічного інституту — Дмитро Новіков сьогодні у нас вгостях.

Автор — Ганна Паламарюк. 

56
0

31 січня – пам’ятна дата для Кремінної. Щороку вона переносить нас у буремний 1943-й. Саме цього дня, 78 років тому, Кремінна була визволена від фашистських окупантів. Традиційно напередодні знаменної дати газета «Кремінщина» розповідає про події воєнних років, про воїнів, які брали участь у визволенні нашого краю.

66
0

Сегодняшний рассказ – о Юлии Савельевне Иванищевой — женщине интересной судьбы. Она стояла у самых истоков Кременского района, приехав сюда в 1966 году. Менялись генсеки, президенты, с карты земли исчезали целые страны (менялись названия), а она продолжала служить ветеринарному делу…

Автор — Николай Иванищев, супруг

75
0

Відтепер на порталі Дія (https://diia.gov.ua/) доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми.

513
0

Батькам дітей, котрі повертаються з-за кордону, варто знати певні особливості зарахування їх до школи, про що інформує МОН.

339
0

Роз’яснення щодо оформлення першого паспорта громадянина України дітям, які досягли 14-річного віку під час проживання на тимчасово окупованих територіях, надали в Державній міграційній службі України.

96
0

На період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена.

116
0
← Попередня Наступна → 1 2 3
Показані 1-15 з 31