Статті

Лонгріди

Cьогодні, 27 лютого, 59 років виповнилося б керівнику фермерського господарства «Сузір’я», колишньому Червонопопівському сільському голові Володимиру Петровичу Гнилицькому. На жаль, рік тому його не стало. Але память про керівника живе у його справах. Про спадок, який Володимир Петровичу залишив селу, у газеті «Кремінщина» згадує Ганна Паламарюк. 

0

31 січня – пам’ятна дата для Кремінної. Щороку вона переносить нас у буремний 1943-й. Саме цього дня, 78 років тому, Кремінна була визволена від фашистських окупантів. Традиційно напередодні знаменної дати газета «Кремінщина» розповідає про події воєнних років, про воїнів, які брали участь у визволенні нашого краю.

0

Ділимося матеріалом колег зі Сватове.City про особливу дитину і її особливу долю. Не кожен готовий розповісти про особливості і труднощі виховання дитини з інвалідністю  — а тут Сватове.City підготували цілу історію, фільм про досвід чудової і позитивної родини! 

0

Сегодняшний рассказ – о Юлии Савельевне Иванищевой — женщине интересной судьбы. Она стояла у самых истоков Кременского района, приехав сюда в 1966 году. Менялись генсеки, президенты, с карты земли исчезали целые страны (менялись названия), а она продолжала служить ветеринарному делу…

Автор — Николай Иванищев, супруг

0

Двадцять років тому, 13 січня 2001 року, у газеті «Кремінщина» вийшла стаття, присвячена першій дитині, яка народилася у 2001 році і відкрила нове століття і нове тисячоліття

0

Ділимося матеріалом колег із Попасная.Сity, який надихає! Вони розповідають про підприємця, який ризикнув відкрити свій бар (і це під час бойових дій!), розкривають особливості і труднощі ведення бізнесу. 

0

Петро Куценко — наш земляк, гвардії червоноармієць. Матеріал написано Сергієм Омельченком.

0

Напередодні місцевих виборів, які відбудуться зовсім скоро, онлайн-журнал Cвои.Сityзапропонував нашій газеті взяти участь у проекті – поставити сім  запитань мінімум трьом кандидатам на посаду Кремінського міського голови. Що це за питання і хто на них відповів?

0

Согласно приказа Министерства Угольной промышленности Украины № 81 от 9 марта 2000 года шахта Кременная ордена Трудового Красного Знамени была приговорена к закрытию. Уже в мае месяце на шахту приехали руководители «Укруглереструктизация» (организация по ликвидации шахт) и начались работы по ликвидации предприятия.

0

Он пришел на эту землю в августе месяце, когда в поле дозревает урожай, когда так богаты закрома. Может, потому он был так богат душой и щедр сердцем. В августе его провожали в армию. В августе молодым отыграли свадьбу. В августе его проводили односельчане в Вечность…