Статті

Лонгріди

Фахівці служби зайнятості проводять консультації внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу через активні бойові дії та мають намір знайти роботу за місцем свого тимчасового проживання.

56
0

Відтепер на порталі Дія (https://diia.gov.ua/) доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми.

70
0

Перелік вакансій надали у Луганському обласному центрі зайнятості:

190
0

Батькам дітей, котрі повертаються з-за кордону, варто знати певні особливості зарахування їх до школи, про що інформує МОН.

63
0

По Україні зараз працюють центри з 11 міст Луганської області, де наші земляки-ВПО можуть отримати усю необхідну допомогу та послуги: від продуктових наборів до безкоштовних консультацій фахівців.

105
0

Роз’яснення щодо оформлення першого паспорта громадянина України дітям, які досягли 14-річного віку під час проживання на тимчасово окупованих територіях, надали в Державній міграційній службі України.

38
0

На період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена.

41
0

Для отримання виплат на відбудову житла українці мають оформити цифрову картку єВідновлення. Відтепер це можна зробити й у мобільному застосунку Ощадбанку, повідомляє пресслужба фінустанови.

88
0

Батьки дітей, які мають тяжкі захворювання, можуть безкоштовно отримати ліки проти багатьох хвороб, зокрема онкологічних та онкогематологічних захворювань.

У Міністерстві охорони здоров'я оприлюднили перелік безоплатних ліків.

102
0

З таким запитанням до працівників соцзахисту часто звертаються вимушені переселенці.

86
0

В Україні триває повномасштабна війна. Виття сирен і звуки вибухів сильно лякають дітей. До редакції надійшов лист від читачки Олени з Кремінної. Вони з 5-річною донькою проживають у Дніпрі, яке відзначається частими повітряними тривогами та піддається ракетним обстрілам. «Останнім часом дитина боїться лягати спати, засинає і спить погано, але вдень весела. Коли чутно «прильоти» або навіть просто реве сирена — то плаче і тремтить», — написала Олена, — Допоможіть, як мені зарадити дитині».

97
0

Багато українців, яким довелося терміново евакуйовуватися із територій бойових дій, втратили свої документи.

70
0

11 липня Уряд вніс зміни до порядку призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб. У Міністерстві соціальної політики України надали відповіді на найпоширеніші питання, які виникають у переселенців з цього приводу. 

97
0
← Попередня Наступна → 1 2 3 4
Показані 1-15 з 51