Статті

Лонгріди

Ділимося матеріалом колег із Попасная.Сity, який надихає! Вони розповідають про підприємця, який ризикнув відкрити свій бар (і це під час бойових дій!), розкривають особливості і труднощі ведення бізнесу. 

0

Петро Куценко — наш земляк, гвардії червоноармієць. Матеріал написано Сергієм Омельченком.

0

Напередодні місцевих виборів, які відбудуться зовсім скоро, онлайн-журнал Cвои.Сityзапропонував нашій газеті взяти участь у проекті – поставити сім  запитань мінімум трьом кандидатам на посаду Кремінського міського голови. Що це за питання і хто на них відповів?

0

Согласно приказа Министерства Угольной промышленности Украины № 81 от 9 марта 2000 года шахта Кременная ордена Трудового Красного Знамени была приговорена к закрытию. Уже в мае месяце на шахту приехали руководители «Укруглереструктизация» (организация по ликвидации шахт) и начались работы по ликвидации предприятия.

0

Он пришел на эту землю в августе месяце, когда в поле дозревает урожай, когда так богаты закрома. Может, потому он был так богат душой и щедр сердцем. В августе его провожали в армию. В августе молодым отыграли свадьбу. В августе его проводили односельчане в Вечность…